usługi doradcze IT

Oferujemy usługi doradcze w dziedzinie IT. Rozumiemy, że nie wszystkie osoby, które korzystają z komputerów, kochają je.. czasem jest wręcz przeciwnie. Niektórzy użytkownicy komputerów obawiają się wykonywać podstawowe czynności związane z sieciami komputerowymi, internetem czy sprzętem komputerowym. Wiemy również jak łatwo jest zagubić się w gąszczu fachowego nazewnictwa i oznaczeń kupując nowy sprzęt komputerowy.  W takim przypadku możemy pomóc, a nasz personel może doradzić, jaki sprzęt kupić, aby odpowiadał Państwa potrzebom oraz budżetowi. Jeśli już dokonali Państwo zakupu laptopa, komputera lub innego sprzętu – nauczymy Was jak z niego korzystać oraz zainstalujemy i dostroimy do Waszych potrzeb.

Planowanie zakupu i dostawa sprzętu IT
Możemy pomóc dowiedzieć się, co jest potrzebne do rozbudowy komputera domowego lub infrastruktury IT Państwa przedsiębiorstwa. Wykonać zestawienie niezbędnych prac i zakupów koniecznych do modernizacji sieci komputerowej czy sprzętu biurowego, a następnie pomóc Ci zaoszczędzić dużą kwotę pieniędzy.

Konfiguracja, aktualizacja i naprawa sprzętu IT
Potrzebujesz pomocy przy konfiguracji systemu komputerowego, modernizacji, instalacji nowych urządzeń.
Potrzebujesz pomocy w konfiguracji systemu Windows lub systemów serwerowych – (Windows, Linux), męczysz się z konfiguracją nowej drukarki, podłączeniem routera do sieci WAN, skrzynki e-mail, zapory internetowej? Możemy pomóc!

Zaawansowane rozwiązania sieciowe dla firm
Zadbaj o bezpieczeństwo swojej sieci i poufnych danych.

Jak organizujemy naprawy sprzętu komputerowego i inne nasze usługi?
Jeśli problem nie może być rozwiązany przez telefon, zorganizujemy transport poprzez kuriera lub wyślemy technika do Państwa domu lub biura w celu szybkiej naprawy sprzętu. Ta usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Jeśli konieczny jest specjalistyczny sprzęt do naprawy urządzenia, transportujemy je naszym środkiem transportu do serwisu komputerowego w Będzinie na oś. Syberka.