o nas

Oferujemy szybkie i niezawodne usługi naprawy komputerów stacjonarnych, laptopów i oprogramowania komputerowego. Na naszej stronie internetowej oraz przez telefon otrzymacie Państwo bezpłatną poradę na temat swoich problemów z komputerem, laptopem i innym sprzętem IT. Aby dokonać rzetelnej naprawy, konserwacji laptopa lub komputera, musimy zdiagnozować problem. Niezbędnym więc czasem jest szczegółowy przegląd techniczny sprzętu w siedzibie serwisu komputerowego w Będzinie.

Bardzo często nie ma potrzeby przywożenia laptopa lub komputera do naszego serwisu komputerów i laptopów w Bydgoszczy, a następnie czekać dzień lub więcej, aby go odzyskać. Nasza firma świadczy również usługi w siedzibie klienta. Przyjeżdżamy bezpośrednio do domu lub biura by rozwiązać Wasz problem ze sprzętem, siecią komputerową na miejscu.

Wszystkie nasze usługi są objęte co najmniej 3 miesięczną gwarancją. Jeśli nie rozwiążemy problemu z komputerem, nie płacisz za usługę!
Oferujemy serwis tego samego dnia, następnego dnia, w godzinach wieczornych, a także serwis w weekend.

  • Naprawa komputerów PC i laptopów w Będzinie
  • Doradztwo i audyt IT dla firm
  • Strony www i kampanie marketingowe w internecie

Wszystkie wyżej wymienione usługi informatyczne możemy świadczyć oddzielnie, lub też mogą stanowić kompletny pakiet informatycznego outsourcingu pokrywającego w całości potrzeby małych i średnich firm jak i klienta indywidualnego. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając fachową pomoc i szybkie terminy realizacji. Geograficzny zasięg świadczenia większości naszych usług to teren miasta Będzina i przyległych gmin i miast.